м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Кримінальні справи

Якщо ви шукаєте досвідченого та надійного адвоката у кримінальних справах в Києві, якому без сумнівів можна довірити свою долю, то звертайтеся до «Алексєєнко і партнери»! До ваших послуг професіонали своєї справи і авторитетна компанія, що заслужила в столиці відмінну репутацію! Ми зробимо все, що тільки залежить від нас, для того, щоб домогтися позитивного результату на користь клієнта, з мінімальними грошовими і тимчасовими витратами на рішення процесуальних питань.

Коли і хто може розраховувати на нашу допомогу?

Послуги адвоката по кримінальнам спарвам ДТП в Києві можуть знадобитися в різних ситуаціях. Досить часто кримінальні справи порушуються за причин ДТП, коли подія спричинило тяжкі наслідки. Тоді допомога адвоката по ДТП в Києві стає необхідною обом сторонам: і винуватцю, і постраждалим в результаті зіткнення.

Потерпілим адвокатські послуги необхідні для того щоб отримати максимально можливу компенсацію за те, що трапилося нещастя. Це може бути:

 • оплата всіх витрат на відновлення здоров’я (комплексне лікування і реабілітацію);
 • компенсація за моральну шкоду, в т.ч. особистих переживань, пов’язаних з втратою близької людини;
 • оплата повного ремонту пошкодженого в ДТП автомобіля;
 • грошове компенсування витрат, пов’язаних з похованням.

Тим, кого слідство вважає винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, радимо не впадати у відчай. Версія – це ще не вирок, і все може змінитися, головне – підійти до питання з розумом і скористатися грамотно нюансами законодавчої бази для того щоб справедливість настала.

Для цього вам потрібен тільки дуже досвідчений кримінальний адвокат в Києві, у якого за плечима величезна практика успішного ведення саме таких справ. Його знання і досвід допоможуть або виправдати невинну людину, або пом’якшити покарання, уникнувши позбавлення волі, арешту майна, непідйомного штрафу. Справа в тому, що якщо розглядати законодавчі норми під правильним кутом, використовуючи пом’якшувальні обставини і деякі особливі моменти, то розраховувати на позитивне вирішення питання цілком реально.

Послуги адвоката

Укладаючи договір на захист клієнта в Києві, адвокат з кримінальних справ зобов’язується надавати різнобічний комплекс професійних послуг, в які входить:

 • представлення інтересів підзахисного на всіх стадіях процесу;
 • розробка найбільш ефективної стратегії захисту з урахуванням всіх нюансів конкретної справи;
 • контроль ведення процесу правоохоронними органами та перешкоджання їх бездіяльності;
 • прийняття всіх можливих заходів для скасування терміну позбавлення волі або максимального його пом’якшення.

Формування захисної тактики

Кримінальний адвокат в Києві, займаючись побудовою тактики захисту, формує роботу на:

 • проведенні ретельного вивчення матеріалів справи;
 • професійних консультаціях підзахисного, включаючи підготовку з різних питань, які допоможуть йому уникнути помилок;
 • запобігання вчинення тиску на підзахисного співробітниками правоохоронних органів;
 • супроводі справи на різних етапах розгляду і при проходженні всіх судових інстанцій;
 • інформування клієнта про просування процесу;
 • прийнятті необхідних для перекваліфікації статті заходів, що дозволить пом’якшити відповідальність або міру можливого покарання.

Компанія «Алексєєнко і партнери» – надійна допомога професіоналів

Наш адвокат у кримінальних справах в Києві забезпечить вам якісний захист, професійну допомогу, впевнене представництво ваших інтересів. Він візьме на себе всю документальну частину роботи, починаючи від складання заяви, скарг та необхідної процесуальної документації. Його головним завданням стане захист будь-яких законних вимог підзахисного і виключення будь-яких утисків його прав.

За послугами адвоката в Києві у кримінальній справі ми рекомендуємо вам звертатися саме до нас, і не втрачати час, а зробити це вчасно! Хочемо звернути вашу увагу на те, що кращий результат виходить за умови швидкого і грамотного реагування, тим більше, що майже кожна кримінальна справа супроводжується недоліками і огріхами. Грамотно вибудувана тактика – запорука успішного завершення справи.

Отже, не впадайте у відчай! Якщо вам потрібен кримінальний адвокат і юридична допомога – телефонуйте прямо зараз, і ми допоможемо!

Ознайомитись з деякими кейсами виграними мною справ ви можете тут

Ми розуміємо, що кримінальне обвинувачення – питання свободи та життя нашого клієнта, а тому робимо більше, щоб Ви отримали бажаний результат

Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку