м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Адвокат Олексієнко Михайло захистив пенсіонера від безпідставного позову на 150 000 грн. після ДТП!

До автоадвоката Олексієнка Михайла звернувся Клієнт, пенсіонер, який потрапив в ДТП та є його винуватцем. На момент ДТП його цивільно-правова відповідальність була застрахована. Страхова компанія сплатила страхове відшкодування. Потерпілий звернувся до суду до винуватця ДТП щодо стягнення з нього майже 130 000 грн. невідшкодованого розміру нанесеної шкоди.

Автомобіль потерпілого був старенький Крайслер 2000 р.в., який був повністю поржавілий та в поганому технічному стані. СТрахова компанія нарахувала та зідйснила виплату страхового відшкодування в розмірі 18 000 грн. Пошкодження були незначні (бампер передній, фара, крило). Але Потерпілий зажадав стягнути з пенсіонера 80+ років вартість автомобіля, оскільки ринкова вартість автомобіля приблизно становила 150 000 грн., а ремонт його на офіційному дилері 151 000 грн.

У зв’язку із своєчасним зверненням до адвоката по ДТП Олексієнка Михайла, вдалося повністю відбитися від необгрунтованих вимог стягнення грошових коштів та ще й стягнули з Позивача витрати на правничу допомогу, яку сплатив пенсіонер. Не має безвихідних ситуацій. Автоадвокат Олексієнко Михайло Вам допоможе. Дзвоніть (093) 066 08 78.

Реєстр

Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку