м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Адвокат по розлученню

У розлученні як такому немає трагедії – іноді люди розуміють, що просто не підходять один одному, і кращий варіант, – піти далі кожному своїм шляхом. Але це у випадках, коли чоловік і жінка – вже без п’яти хвилин колишні – порозумілися і обидва хочуть розірвати офіційні відносини. Якщо ж у подружжя є претензії один до одного – майнові, по аліментах, або навіть просто особиста неприязнь, яка виливається в бажання попсувати нерви іншій стороні – він перетворюється на справжній головний біль. Без допомоги досвідченого адвоката зі шлюборозлучних процесів в Києві не обійтися. Вирішити ваші проблеми допоможе юридична фірма «Алексєєнко і партнери».

Розлучення через РАГС чи в суді за обопільною згодою

Адвокат зі шлюборозлучних процесів потрібен навіть при розлученні за взаємною згодою. Оскільки навіть найпростіший варіант – розірвання шлюбу через РАГС – можливий лише при відсутності малолітніх дітей у пари і обтяжуючих обставин. Якщо складнощів немає, достатньо подати заяву (з його складанням допоможе юрист). Однак на миттєве дозвіл не розраховуйте: за законом, подружжя отримують 30 днів на роздуми. Якщо через місяць їх плани не змінилися, потрібно прийти в орган реєстрації з документами, що підтверджують особистості, і заявою – і реєстратор розірве офіційний шлюб.

Розлучення через суд: без кваліфікованої юридичної допомоги не обійтися

Обтяжливі обставини при розірванні шлюбу – це:

  • наявність неповнолітніх дітей (питання опіки, виплати аліментів);
  • майнові претензії однієї зі сторін до розділу спільно нажитий власності;
  • незгоду однієї зі сторін на розірвання союзу.

У такому випадку без послуг адвоката по сімейним розлучень доведеться вкрай складно, оскільки шлюборозлучний процес буде проходити в судовому порядку.

Якщо обоє з подружжя згодні полюбовно розійтися, але формально можуть зробити це тільки через суд, претензії були вирішені між собою, юрист може виступити в ролі медіатора і скласти необхідні документи, включаючи договори про поділ спільно нажитого майна і опіки.

Якщо ж мирного врегулювання не добитися, завдання адвоката з розлучень в Києві – захистити інтереси свого клієнта. Така тяганина може зайняти дуже багато часу (2-6 місяців і навіть більше), тому ще одна задача юриста – максимально оперативно вирішити питання.

Послуги адвоката з розлучень

Юридична допомога та супровід шлюборозлучного процесу полягає в наступному:

  • консультування з усіх питань сімейного права (розділу майна, встановлення опіки та складання графіка зустрічей з дітьми, аліментні зобов’язання і інше);
  • підготовка необхідних процесуальних документів для подачі в судову інстанцію (в залежності від форми дозволу, заяву або позов);
  • проведення правового аналізу справи та його перспектив, винесення оцінки, формування стратегії і формулювання аргументації;
  • співпраця з судовими органами;
  • збір і надання доказової бази щодо спірних питань.

Необхідно акцентувати увагу, що кожне розлучення – це суто індивідуальний випадок, пов’язаний зі специфічними тонкощами і нюансами. А тому умови співпраці з юристом обговорюються окремо.

«Алексєєнко і партнери»: юридична допомога у всіх життєвих ситуаціях

Ми надаємо послуги адвоката з розлучень за розумними і демократичними цінами. Але вартість послуг – не головна перевага нашої юридичної фірми. Куди важливіше великий досвід і висока кваліфікація наших юристів, трепетне ставлення до справи і щире бажання допомогти. Довірте нам ваш захист – і ми вам не підведемо.

Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку